Pracownia dekoracji

Białe

Anemony

1/4

Oferta

Tworzymy, dekorujemy, upiększamy, czynimy wyjątkowym. Nasza pracownia to przede wszystkim kwiaty. To z nich tworzymy kompozycje, dekoracje, dodatki. Dbamy o detale i szczegóły. Do każdego pomysłu podchodzimy indywidualnie, starając się sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Podejmujemy wyzwania, dokształcamy się, szukamy inspiracji i inspirujemy.

Galeria

Kilka zdjęć prezentujących nasze dekoracje, oczywiście wybraliśmy te najładniejsze:). Choć musimy się nieskromnie przyznać, że zdjęć brzydkich dekoracji w naszym archiwum nie znaleźliśmy:)

Nasi klienci o nas...

"Chcielibyśmy serdecznie podziękować Pracowni Dekoracji "Białe Anemony" za oprawę najważniejszego dla nas dnia. Pomysły na kompozycje kwiatowe i oświetlenie były idealnie skrojone do naszych potrzeb. Przygotowane dekoracje, a nie było ich mało, były dopracowane w najmniejszym szczególe, jasne, estetyczne,naturalne - takie jak sobie wymarzyliśmy.
Jesteśmy bardzo zadowoleni z wzajemnej współpracy z Pauliną i Grzegorzem i przy kolejnej okazji z pewnością skorzystamy z ich usług."

- Elwira i Krzysztof

62-025 Kostrzyn Wlkp.,

ul. Sobieskiego 45

tel: 507 026 194

bialeanemony@gmail.com

© 2017 Białe Anemony

Proudly created with Wix.com

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now